3 Kardeşin Cenazeleri Uşaka Getirildi

İzmir Adli Tıp Kurumunda Otopsi İşlemeleri Tamamlanan 3 Kardeşin Cenazeleri Yarın Öğle Namazını Müteakip Toprağa Verilecek

3 Kardeşin Cenazeleri Uşaka Getirildi

Uşak’ı üzüntüye boğan acı olaydan sonra  bugün İzmir Adli Tıp Kurumunda otopsi işlemeleri tamamlanan 3 kardeşin cenazeleri, akrabaları tarafından İzmir Adli Tıp Kurumundan alındı. Yapılan otopside, kardeşlerin soba zehirlenmesinden dolayı hayatlarını kaybettikleri anlaşılırken, olayın yaşandığı mahallede acılı bekleyiş devam etti. Ölen kardeşlerin akraba ve yakınları gözyaşları içindeyken, acılı baba ve ağabeyi  teselli etmek zordu.

Aileyi yakından tanıyan mahalle sakinlerinden Salim Akkaya, Yeşilkuşak ailesinin yaşadığı trajik olayın mahalleyi derinden etkilediğini belirterek şunları söyledi;

“Aile ve çocukları iyi tanırdım. Ailenin annesi Pempe Teyzeyi de 2-3 yıl önce bir hastalıktan kaybettikten sonra evde 4 çocuk ve baba olmak üzere 5 kişi yaşamaya devam ettiler. Ayşe kızımızı daha iki hafta önce telli duvaklı gelin edip uğurlamıştık. Çok üzgünüz, sözün bittiği yerdeyiz. Allah’ım geride kalanlara sabırlar versin. Acılarını hep birlikte paylaşacağız.”

3 Kardeşin  cenazeleri, yarın Uşak merkez Şehitler Camii'nde öğle namazını müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından toprağa verilecek.  

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 22:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER