Rektör Öğrencilerinin Yemeğine Eşlik Etti

Uşak Üniversitesinde Final Haftasına Hazırlanan Öğrenciler Twitter Üzerinden Rektör Prof Dr Ekrem Savaşı Menemen Yemeye Davet Etti

Rektör Öğrencilerinin Yemeğine Eşlik Etti

Uşak Üniversitesi’nde öğrenim gören Sağlık Yüksekokulu öğrencisi Ömer Arslanbuğa, Twitter’daki hesabından, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı etiketleyerek, ‘‘Hocam, belki sabahın erken vaktinde bizi de evimizden arabayla alma zamanınız olmayabilir ama bu gece sıcak bir çayımızı içip, menemenimize ortak olsanız olmaz mı?’’ mesajını paylaştı.

Rektör Savaş da  "O zaman çayı demleyin geliyorum’’ cevabını verdi.

Yılbaşı gecesi öğrencileri ziyaret eden Rektör Savaş, öğrencilerin menemenine ortak olup, çay içerek sohbet etti. Prof. Dr. Savaş, "Üniversitemizde final haftasındayız. Öğrencilerimiz sınavlarına çalışıyorlar. Burada bulunmaktan, büyük mutluluk duydum. Bizleri evine davet eden ve sofralarını açan Ömer Arslanbuğa ve diğer öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok çalışarak, daha iyiye, daha güzele ulaşacağız. Çünkü üniversitemiz ve Uşak öğrencilerimizle güzel. Final sınavlarında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER