Uşak Belediyesi İndirime Gitti

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan sosyal tesisleri ile UTAŞ Uşakspor ürünlerinin satıldığı Aşigo Storeda inidirme gidildiğini bildirdi

Uşak Belediyesi İndirime Gitti

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, enflasyonla mücadeleye katkı sağlamak amacıyla belediye sosyal tesisleri ile UTAŞ Uşakspor ürünlerinin satıldığı Aşigo Store'da uygulanan fiyatlarda yüzde 10 indirim yapılacağını bildirdi.

Başkan Cahan, yaptığı açıklamada, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı, "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na tam destek verdiklerini belirtti.

Türkiye'ye karşı kurgulanan her türlü spekülasyonun karşısında olmaya devam edeceklerini dile getiren Şahan, şunları kaydetti:

Daha önce ABD ile yaşanan kriz nedeniyle sosyal medya hesaplarında sponsorlu paylaşımlar yapmayı durdurmuştuk. Enflasyonla mücadele amacıyla belediyemize ait  Kayaağıl Termal Tesisleri'nde, Çayzade'de, David People'da ve Aşigo Store'da bugünden itibaren yüzde 10'luk bir fiyat indirimine gidiyoruz. İndirim uygulaması yıl sonuna kadar sürecek. Ülkemizin şahlanışının önünde hiçbir engel duramayacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 22:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER