İnsan ve Yaşam Sanatseverleri Bekliyor

Uşak Köy Okulları Fotoğraf Sanatı İle Buluşuyor Projesinin İlk Etabı Merkeze Bağlı Olan İlyaslı Köyünde Gerçekleştirilecek

İnsan ve Yaşam Sanatseverleri Bekliyor

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Paydaşları Akademisi ve Uşak Fotoğraf Sanatçıları Derneğinin işbirliği ile düzenlenecek olan “Uşak Köy Okulları Fotoğraf Sanatı İle Buluşuyor” projesinin ilk etabı merkeze bağlı olan İlyaslı Köyünde gerçekleştirilecek.

Fotoğraf sanatını tanıtmak ve sevdirmek gayesiyle hayata geçirilen projenin “İnsan ve Yaşam” temalı ilk fotoğraf sergisi  13 Aralık Perşembe günü  saat 10:00’da merkeze bağlı İlyaslı Köyünde öğrencilerin ve köy halkının ziyaretine sunulacak.

UFSAD üyelerinden Ufuk Turpcan, Kazım Yeşilyurt, Barış Topdemir, Ömer Lütfi Ersoysal, Perihan Şahin Toğlu , Fatma Gülhan, Güneş Demir ve Nurullah Durak’ın fotoğraflarından oluşan sergi  14 Aralık Cuma gününe kadar devam edecek ve toplamda  32 fotoğraf yer alacak.

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Paydaşları Akademisi ve Uşak Fotoğraf Sanatçıları Derneği köy halkını ve sanatseverleri bu sergiye bekliyor. Proje Kapsamında Uşak’ta bulunan diğer köy okullarında da fotoğraf sergileri düzenlenmeye devam edecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER