BİZBİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLDUĞUMUZ SÜRECE GÜÇLÜYÜZ

AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın teşkilat mensuplarıyla 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi

BİZBİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLDUĞUMUZ SÜRECE GÜÇLÜYÜZ

Çakın, “İsteğimiz, yakaladığımız bu birlik ve beraberlik ortamının hiçbir zaman bozulmamasıdır. Çünkü biz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece güçlüyüz” dedi

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, 24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirmek için bir istişare toplantısı yaptı. Parti binasındaki toplantıya; AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, kadın, gençlik ve parti teşkilatının diğer organlarında görev alan üyeler katıldı.

24 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli bir dönüm noktası olduğunu belirten AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti kadrolarının kampanya süresince dur durak bilmeden çalışarak, yapılan hizmetleri ve önümüzdeki günlerde ortaya konacak çalışmaları anlattıklarını söyledi. 

Uşak halkının AK Parti’yi bağrına bastığını dile getiren Mehmet Çakın, “Yorucu ve zahmetli bir dönemin ardından, hayırlısıyla umduğumuz sonuca ulaştık. İlimizden tekrar 2 milletvekili çıkarmamız bizim için önemli bir gelişmedir. En önemlisi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kentteki en yüksek teveccühü almasıdır. 24 Haziran seçimleri artık geride kaldı ve önümüzde bir çalışma dönemi daha var. Bu süre içinde ilimizi, ülkemiz ve coğrafyamızda bulunan mazlum Müslüman devletleri daha üst liglere taşımak için çalışacağız” dedi. 

Parti teşkilatında yakalanan birlik ve beraberlik ortamının her daim sürmesini isteyen Mehmet Çakın, “Çok şükür, temeli sağlam ve bir kale gibi sert bir teşkilat yapımız var. 24 Haziran’da bunu çok iyi bir şekilde gösterdiniz. İsteğimiz, yakaladığımız bu birlik ve beraberlik ortamının hiçbir zaman bozulmamasıdır. Çünkü biz, birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece güçlüyüz. Hepinize verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu. 

Öte yandan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş de birer konuşma yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 14:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER