MÜSİAD  Genel Başkanı Uşak Belediyesinin Misafiri Oldu

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan Uşak Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Nurullah Cahana misafir oldu.

MÜSİAD  Genel Başkanı Uşak Belediyesinin Misafiri Oldu

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan Uşak ziyareti kapsamında Belediye Başkanı Nurullah Cahanı makamında ziyaret etti. Uşak Belediyesi’ne yapılan ziyarette 24 Haziran genel seçimlerine ve ekonomik duruma ilişkin değerlendirmelerde bulunulduğu belirtildi.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ı ve heyeti Uşak Ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Uşak gerçekten çok değişti ve gelişti. Daha güzel noktalara da gidiyoruz.

MÜSİAD olarak 28. yılı kutladıklarını paylaşan Genel Başkan Kaan ise, Türkiye genelinde 86 noktada faaliyet gösterdiklerini ve yaklaşık dört yıl önce Uşak Şubesi’nin açılışını gerçekleştirdiklerini paylaştı. Gençlerin yetişmesine büyük bir önem verdiklerini paylaşan Genel Başkan Kaan, “Genç MÜSİAD’ı 2002 yılında kurmuştuk. Dört büyük ilimizde şu anki şube başkanlarımız Genç MÜSİAD’dan yetişme. Aynı zamanda yurt içi teşkilat başkanımız da eski Genç MÜSİAD genel başkanımız. Hedefimiz, MÜSİAD olarak ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek. Hem yerelde Uşak’a hizmet ediyoruz hem genelde ülkemizi temsil ediyoruz.” diye konuştu.

MÜSİAD olarak 76 ülkede, 198 irtibat noktası ile faaliyet gösterdiklerini paylayan Kaan, “Ticari ataşe gibi çalışıyoruz. Ramazan ve açılış gibi vesilelerle hem illerimize dokunuyoruz hem de üyemize dokunuyor, hemhal oluyoruz. O açıdan bugün sizlerle birlikte olduğumuz için de mutluluk duyuyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 19:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER