Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muzaffer Sait Dönmez Oldu

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muzaffer Sait Dönmez Oldu

Ülķü Ocakları Uşak İl Başkanı Çağlar Tuna, görevini Muzaffer Sait Dönmez'e devretti.

Yaklaşık 8 aydır Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı görevini yürüten Çağlar Tuna, Genel Başkan Olcay Kılavuz'un takdirleriyle görevini Muzaffer Sait Dönmez'e devretti. Yeni başkan Dönmez, genel başkan Olcay Kılavuz'un da katılımıyla genel merkezde düzenlenen törenle görevine başladı. 

Görevi devralan Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muzaffer Sait Dönmez, " Ülkü Ocakları Genel Başkanımız, MHP Mersin milletvekilimiz Türk Gençliğinin yolbaşcısı OLCAY KILAVUZ beyefendinin takdirleriyle Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. 
Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ülküm ve ülkem için çalışacağım. Birlik ve beraberlik içinde davamız için çalışacağım. Bu kutlu yolda dava arkadaşlarımla mücadelemizi son nefesimize kadar sürdüreceğim. Öncelikli amacımız eğitim faaliyetlerimiz olacaktır. Türk gençliğinin milli ve manevi değerleri doğrultusunda bir yaşam inşaa etmesi ve bu değerler doğrultusunda yaşam sürdürmeleri için çalışacağız. Üzülerek beyan ediyorum ki Türk Gençliği hızlı bir kültür erozyonuna maruz kalmaktadır. Bu erozyonun önüne geçmek her Türk evladının temel vazifesidir. 
Uşak Ülkü Ocakları olarak Eğitim faaliyetlerimizin yanında kültürel ve sportif faaliyetlerle gençliğimizi zinde tutacak onları kötü alışkanlıklardan korumak temel vazifelerimizden olacak. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği bizim Aklımız hep Türkiye’dir. Bunun için geleceğimiz olan gençlerimizi bütün enerjimizle geleceğe hazırlayacağız. Genel başkanımız yolbaşcımız Olcay Kılavuz beyefendinin açmış olduğu yolda yürümemiz zaten bizi hedeflerimize ulaştıracaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 16:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER