UŞAKIN 24 HAZİRAN KARARI

Vatandaşlar AK Partinin hizmetlerine işaret ederek genel seçimlerde destek vurgusu yaptı

UŞAKIN 24 HAZİRAN KARARI

AK Parti Uşak Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen kahve ziyaretlerinin dün akşamki ilk durağı Malatyalılar Kıraathanesi oldu. Vatandaşlar AK Parti’nin hizmetlerine işaret ederek genel seçimlerde destek vurgusu yaptı.

AK Parti Uşak teşkilatı ülkenin kaderini belirleyecek 24 Haziran erken genel seçimlerine sayılı günler kala tempoyu arttırdı. Esnaf ziyaretleriyle güne başlayan teşkilat mensupları, kahve toplantıları, çat kapı ziyaretler ve sahur programlarıyla günün 24 saate yakınını aktif olarak kullanıyor. Vatandaşın taleplerine kulak verilerek seçimlerin öneminin anlatıldığı ve yereldeki yatırımların da paylaşıldığı çalışmalar kapsamında Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık ve teşkilat üyelerinin katılımıyla kahve toplantılarına bir yenisi eklendi.

Malatyalılar Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen buluşmada seçimin önemine ilişkin değerlendirmelere yer veren ve mahalle sakinlerinden destek isteyen Başkan Nurullah Cahan sabah saatlerinde sahaya çıktıklarını ve sahura kadar çalışmaların sürdüğünü vurguladı. Seçimlerden en yüksek oy oranıyla ayrılmayı hedeflediklerini belirtti. Cahan, “Hemşehrilerimizi dinleyerek taleplerini aldık. Uşak Belediyesi ve AK Parti hükümeti olarak yaptıklarımızı, genel seçimlerimizin önemini anlattık. Gösterdikleri misafirperverlik en üst düzeydeydi, çok teşekkür ediyoruz. AK Parti ailesi olarak, Uşak olarak genel seçimlere hazırız.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER