Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirörene Uşaktan Hediyeler

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören Uşaktan Giden Yöresel Hediyeleri Hayranlıkla Kabul Etti

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirörene Uşaktan Hediyeler

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği üyeleri sorunları istişare etmek için bir araya geldiler. Toplantı sonunda TFF Başkanı Demirören Uşak’tan gelen yöresel hediyelere hayran kaldığını ifade ederek beğenisini dile getirdi.

2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Üyeleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Utaş Uşakspor Başkan Vekili Fatih Kandemir, dernek başkanı , diğer yönetim kurulu üyeleri , TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu ile Riva’da bir araya geldiler. Geniş kapsamlı yapılan toplantıda kulüplerin sorunları ve önerileri görüşüldü. Kulüp yöneticilerini tek tek dinleyen TFF yönetim kurulu, liglerin daha verimli ve kaliteli olması  için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Toplantı sonrası UTAŞ Uşakspor Kulüp Başkan Vekili Fatih Kandemir tarafından Demirören'e derinin başkenti Uşak'tan kuzu derisi postu ve dünyaca ünlü Uşak Kilimi hediye ederek başkan ve yönetim kurulunu en kısa zamanda Uşak’a davet etti. Demirören Uşak’tan gelen yöresel ürünlere hayran kaldığını dile getirerek, Uşak’a uygun bir zamanda ziyarette bulunmak istediğini belirtti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER