Vali Yılbaşı Gecesi Ekiplerin Yanında

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, yılbaşı Akşamı Görev Yapan Polis ve Jandarma Ekiplerine Tarhana Çorbası İkram Ederek Yanlarında Oldu

Vali Yılbaşı Gecesi Ekiplerin Yanında

Uşak Valisi Funda Kocabıyık, yılbaşı akşamı görev yapan polis ve jandarma ekiplerine tarhana çorbası ikram ederek yanlarında oldu.

15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda görev yapan polis ekipleriyle  tek tek selamlaşan Vali Kocabıyık, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder'den asayişle ilgili bilgi aldı. Çorba ikramının ardından daha sonra Cumhuriyet Polis Merkezi'ni ziyaret etti.Polislerle sohbet eden Kocabıyık, telsizden anons yaparak teşkilat mensuplarının yeni yılını kutladı.

Kocabıyık, gazetecilere yaptığı açıklamada, "İl genelinde yeni yıl huzur içinde geçiyor, polis ve jandarma mensuplarımız sıfırın altında 5 derecede görev yapıyor." dedi.

Vali Kocabıyık, yeni yıl dolayısıyla Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne de ziyarette bulunduktan sonra Kredi ve Yurtlar Kurumu Latife Hanım Kız Yurdu'nu ziyaret etti. Öğrencilerle yeni yıl pastası kesen Vali Kocabıyık, "Sizler çağdaş Türkiye'nin çağdaş yüzlerisiniz. Kadını güçlü bir ülke, güçlü bir ülkedir. Bu yüzden sizleri çok önemsiyoruz. Gelişiminizin önünde hiçbir şeyin durmasına izin vermeyin. Kitap okumayı ihmal etmeyin. Dünya klasiklerini, Türk edebiyatını mutlaka okuyun." diye konuşarak  fotoğraf çekiminin ardından yurttan ayrıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER